کمپ ترک اعتیاد شیشه زنان

خانه / کمپ ترک اعتیاد شیشه زنان
2.9/5 - (96 امتیاز)

تاریخ بروز رسانی شهریور ۲۶, ۱۴۰۱

مواد محرک اعتیاد شیشه که امروزه از مواد نسبتاً پر مصرف می باشد آموزشی ترک شیشه به روش ماتریکس مرکز کمپ ترک اعتیاد شیشه زنان ، آیس یا کریستال است. وجه تسمیه این ماده‌مخدر این است که این ماده در بعضی حالات ، شکل ظاهری آن شبیه خرده شیشه است و یا تکه‌های کوچک یخ ، اما بیشتر به صورت دانه های ریز است در هرصورت باید برای ترک آن اقدام کرد
این ماده در اروپا و آمریکا بیشتر به نام آیس شناخته می‌شود. شابو که در آسیای جنوب‌شرقی و خاوردور رواج دارد نیز شباهت‌هایی با این ماده دارد. مواد محرک اعتیاد شیشه كه امروزه از مواد نسبتاً پر مصرف مي باشد ، آيس ، شيشه يا كريستال است.
وجه تسميه اين ماده‌مخدر اين است كه اين ماده در بعضی حالات ، شكل ظاهري آن شبيه خرده شیشه است و يا تكه‌هاي كوچک يخ ، اما بیشتر به صورت دانه های ریز است در هرصورت باید برای ترک آن اقدام کرد اين ماده در اروپا و آمريكا بيشتر به نام آيس شناخته مي‌شود.
شابو كه در آسياي جنوب‌شرقي و خاوردور رواج دارد نيز شباهت‌هايي با اين ماده دارد. مهمترين تركيب اين ماده‌مخدر آمفتامين است. سابقه توليد و مصرف آمفتامين به قبل از جنگ جهاني دوم مي‌رسد و در زمان جنگ جهاني دوم به عنوان يك داروي مؤثر در رفع افسردگي سربازاني كه مشغول جنگ بودند و يا نيروهايي كه قرار بود چندين شبانه‌روز را به صورت پيوسته به نبرد مشغول باشند و فرصت استراحت نداشتند براي بالا بردن سطح انرژي آنان استفاده مي‌شد.
کمپ ترک اعتیاد شیشه زنان
اعتیاد شیشه بانوان و دختران

اعتیاد زنان به شیشه

با گذشت زمان و مشخص شدن عوارض خطرناك اين ماده و اعتياد به آن ، كاربرد اين ماده به عنوان دارو به تدريج كنار گذاشته شد اما سوداگران و توليدكنندگان موادمخدر ، استفاده از اين ماده را در تهيه موادمخدر جدید در دستور كار خود قرار دادند. شايد اولين و مهمترين ماده‌مخدري كه از آمفتامين به دست آمد و در سطح وسيع مورد مصرف قرار گرفت اكستازي باشد.
قرص اكستازي در كشور ما به ندرت مشاهده و مصرف مي‌شد اما در سال‌هاي اول دهه هشتاد ، مصرف آن افزايش يافت و انواع و اقسام اين قرص در بازار قاچاق مشاهده مي شد. مصرف اكستازي در پارتي‌ها وميهماني‌ها به عنوان يك ماده انرژي‌زا مصرف مي‌شود و مصرف‌كنندگان آن مي‌توانند ساعت‌ها بدون استراحت بيدار بمانند و از انرژي‌هاي نهفته يا ذخيره شده در جسم خود در حد بالايي بهره‌برداري نمايند كه پس از مدتي شديداً با كمبود انرژي مواجه‌ مي‌گردند كه از ظاهر آن‌ها كاملاً مشخص مي‌شود.
متأسفانه يكي از تبليغات غلط در مورد اين ماده‌مخدر اين است كه حتي رسانه‌هاي جمعي از آن به عنوان قرص شادي یا انرژی زا ياد مي‌كنند درحاليكه اين ماده از خود هيچ‌گونه انرژي و شادي ندارد و انرژي‌هاي ذخيره شده جسم را به يكباره آزاد مي‌كند و انرژي كه بايستي در طول چندين شبانه‌روز مصرف شود ، يك‌شبه استفاده مي‌شود و بعد از تمام شدن اثر آن ، شخص مصرف‌كننده به شدت احساس ركود و خستگي مي‌كند و اين آغازي است براي مصرف دوباره و دوباره تا اعتياد كامل .

مقاله نظر  کمپ زنان در مورد شیشه

خوشبختانه در حال حاضر مصرف اکستازی تا حد قابل ملاحظه ای کاهش یافته است تا جایی که اکستازی به عنوان یک ماده مخدر بیس و پایه در مصرف کنندگان مواد مخدر مشاهده نمی شود ، اما متاسفانه مصرف شیشه تا حد زیادی افزایش یافته و مصرف آن در حال ازدیاد نیز می باشد . مصرف‌كنندگان شيشه براي از بين بردن اين حالت معمولاً دوباره مصرف مي‌كنند و مانند ساير موادمخدر فرايند اعتياد آغاز مي‌شود و پس از مدتي مصرف‌كننده شيشه تبديل به يك معتاد تمام‌عيار مي‌شود كه البته با مصرف‌كنندگان ساير موادمخدر مثل ترياك و حتي هرويين بسيار تفاوت دارد.
اعتیاد دختران و زنان به شیشه و گل
پایپ مورد استفاده در استعمال شیشه

داستانی واقعی از تولید صنعتی

راهروی دادگاه از سیل پلیس و افرادی که دستگیر شده بودن جای راه رفتن نداشت. از یکی از ماموران جریان این همهمه را پرسیدم. راستش از آنچه می شنیدم بسیار تعجب می کردم. زنی ۳۷ ساله و بدون داشتن هیچ مدرک تحصیلی اقدام به تولید مواد مخدر صنعتی و خالص کردن تریاک کرده است. کمی که راهرو خلوت تر شد، توانستم چهره اش را ببینم. از همان زن هایی که اگر او را در نانوایی و یا موقع خرید در سوپر محله میدیم گمان می کردم یکی از همان زنان خانه داری است که سرش به بزرگ کردن دو سه تا بچه قد و نیم قد گرم است.

جلوتر رفتم و از مامور اجرایش اجازه گرفتم تا با او صحبتی داشته باشم. می گویند تو توانسته ای مواد مخدر صنعتی بسازی، درست است؟

سرش را بالا آورد و نگاه عاقل اندر سفیهی به من انداخت و گفت بله توانسته ام و می توانم. شما؟ خودم را معرفی کردم و گفتم که می خواهم با او مصاحبه ای داشته باشم. او نیز درخواست مرا پذیرفت و به تک تک سوالاتم پاسخ داد.

لطفا خودت را معرفی کن و بگو چند ساله هستی و کار را از کجا شروع کردی؟ نامم بهنوش است. ۳۷ ساله و مادر دو فرزند. کارم را از آنجایی شروع کردم که برای تامین مخارج خانواده ام به پول احتیاج داشتم برای همین با کمک یوتیوب توانستم آزمایشگاهی بر پا کنم و در آن به خالص سازی تریاک بپردازم. اما وقتی مواد مخدر صنعتی وارد بازار شدند، دیدم که تولید آن ها مقرون به صرفه تر بوده و راحت تر است. برای همین هم ساخت مواد مخدر صنعتی را از چهار سال قبل آغاز کردم.ادامه این داستان در لینک آبی رنک شده کلیک کنید. ادامه دارد.

عوارض مصرف شیشه

عوارض مصرف شيشه را در طول چندماه ، حتي مصرف هرويين در طول چندين سال به وجود نمي‌آورد. عوارض مصرف شيشه به قدری وحشتناک است که حقیقتاً هرویین و یا قوی ترین مخدرهای سنتی در مقابل آن بسیار ضعیف هستند .
مصرف‌كننده شيشه در حالت خماري ، دست به حركات جنون‌آميزي مي‌زند كه شايد از ديوانگان زنجيري هم سر نزدند. از مهمترين عوارض طولاني مدت مصرف شيشه كه معمولاً بعد از گذشت كمتر از ۶ ماه مصرف خود را نشان مي‌دهد اختلال شديد در عملكرد دريچه پروستات است كه معمولاً ادرار و اسپرم با هم دفع مي‌شوند. آسيب‌هاي شديد كبدي و جوش‌هاي صورت ، ايجاد عفونت در دستگاه گوارش ، خصوصاً روده ها ، كوچك شدن بيضه‌ها به همراه درد شديد و تضعيف قواي جنسي از ديگر عوارض اين ماده‌مخدر خطرناك است.
توهمات بانوان بیمار اعتیاد بعد از مصرف شیشه
توهمات بیمار اعتیاد بعد از مصرف شیشه

توهمات شیشه

توهمات شيشه به گونه ای است که بیان آن ها کار ساده ای نیست ، باورکردنی نیست . شیشه ای ها پس از گذشت مدتی از مصرف شیشه شدیداً بدبین می شوند ، همه مردم را دشمن خود می دانند ، فکر می کنند سیستم های امنیتی از کا ، گ ، ب گرفته تا سی آی ، ای همه دنبال آن ها هستند ، تصور می کند در همه جا مشغول پاییدن او هستند ، حتی در خانه اش ابزار مراقبت کار گذاشته اند ، به نزدیک نرین افراد خانواده خود شدیداً بدبین می شود ، بدبینی که قابل گفتن نیست ، اگر متاهل باشد به همسر خود بدبین می شود حتی فکر می کند که فرزندانش متعلق به او نیستند ، وقتی با او صحبت می کنند هرگز حاضر نیست حرف و صحبت دیگران را بپذیرد و تایید کند ، فکر می کند همه اشتباه می کنند ، همه دنیا اشتباه می کنند و فقط اوست که درست فکر می کند ، یکی از تفکرات جالب شیشه ای ها این است که فکر می کنند از زمانی که مصرف کننده شیشه شده اند بسیار پیشرفت کرده اند و تبدیل به انسان های دانایی شده اند و چیزهایی را می فهمند که دیگران نمی فهمند .
هرگز خود را معتاد نمی دانند ، مصرف کنندگان تریاک را بسیار بی کلاس می دانند و اگر مثلاً به آن ها گفته شود که به جای شیشه تریاک مصرف کنند که این عوارض را ندارد ، عصبانی می شوند و می گویند : تریاک ! من تریاک مصرف کنم ! متأسفانه در صحبتهاي عاميانه گفته مي‌شود كه شيشه چون مرفين ندارد پس اعتياد هم ندارد. چقدر این نگرش اشتباه ؛ غلط و گمراه کننده است . این نگرش که فقط مواد مرفین دار و یا مواد بر گرفته از خانواده تریاک اعتیاد آور هستند و بقیه مواد که صناعی هستند و مرفین ندارند ،اعتیاد آور نیستند ، دنیا را گمراه کرده است .

نیلوفر ساکی

پایان پیام.
شماره تماس مستقیم کمپ زنان